Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna
Statystyki graficzne

Udostępnienie wniosków o dotacje

Powiatowy Urząd Pracy w Myszkowie informuje, iż z dniem 15.07.2017r.  weszły w życie rozporządzenia Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w sprawie:

 

- dokonywania z Funduszu Pracy refundacji kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy oraz przyznawania środków na podjęcie działalności gospodarczej,

 

- Rozporządzenie w sprawie przyznawania środków na podjęcie działalności na zasadach określonych dla spółdzielni socjalnych.

 

Zatem wnioski o przyznanie jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej oraz wnioski w sprawie dokonania refundacji kosztów doposażenia lub wyposażenia stanowiska pracy Powiatowy Urząd Pracy w Myszkowie udostępni po dostosowaniu Regulaminów dotyczących w/w form wsparcia. 

Aktualność dodana przez: Grzegorz Surma (2017-07-19 10:30:12)
Data wydarzenia : 2017-07-19
Data publikacji : 2017-07-19

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pupmyszkow.pl/wydarzenie/217/udostepnienie-wnioskow-o-dotacje