Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna » Urząd Pracy » Zasięg działania
Statystyki graficzne

Zasięg działania

Gminy obsługiwane przez PUP Myszków

 

Powiat myszkowski, leżący w płn.-wsch. części woj. śląskiego i zajmujący obszar 479 km2 zamieszkiwany jest przez 73 tys. osób. Powiat tworzy 5 gmin: Koziegłowy, Myszków, Niegowa, Poraj i Żarki.
Ziemie powiatu leżą na obrzeżach Jury Krakowsko-Częstochowskiej i w znacznej części wchodzą w obręb Zespołu Jurajskich Parków Krajobrazowych "Orlich Gniazd"; stolica powiatu stanowi dobry punkt wypadowy w celach rekreacyjno-turystycznych.
Dogodne połączenia komunikacyjne ułatwiają kontakt praktycznie z całym światem przez Myszków i Poraj przebiega linia kolejowa łącząca Warszawę z Katowicami; przez Koziegłowy biegnie trasa szybkiego ruchu E-75 Cieszyn - Gdańsk; od lotniska pasażerskiego "Katowice" w Pyrzowicach Myszków oddalony jest niespełna 30 km].

 

 

 

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z poszczególnymi gminami wchodzącymi w skład powiatu.

 

 

 

Gminy i  Miasta Powiatu myszkowskiego:

 

Koziegłowy www.kozieglowy.pl

 

Myszków www.miastomyszkow.pl

 

Niegowa www.niegowa.pl

 

Poraj www.poraj.ug.pl

 

Żarki www.umigzarki.pl
Strona dodana przez: Agencja Interaktywna Hulio (2012-10-29 17:01:38)
Zredagowana przez: Grzegorz Surma (2014-10-24 08:40:30)

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pupmyszkow.pl/strona/zasieg-dzialania/158