Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna » Dla bezrobotnych i poszukujących pracy » Rejestracja przez Internet
Statystyki graficzne

Rejestracja przez Internet

W celu rejestracji w Powiatowym Urzędzie Pracy w Myszkowie nie musisz już stać w kolejkach!
Oferujemy ci nowoczesny system zgłoszenia do rejestracji przez Internet oraz pełną rejestrację internetową, dzięki temu szybciej skorzystasz z usługi rejestracji.

 

UWAGA! Aby skorzystać ze zgłoszenia do rejestracji przez Internet lub pełnej rejestracji internetowej,

konieczne jest posiadanie adresu e-mail.


Zgłoszenie do rejestracji przez Internet:


Status poszukującego pracy zostanie przyznany po poświadczeniu przez poszukującego pracy własnoręcznym podpisem prawdziwości danych i oświadczeń zamieszczonych w karcie rejestracyjnej w wyznaczonym dniu rejestracji w Powiatowym Urzędzie Pracy w Myszkowie.


Po wypełnieniu formularza elektronicznego i jego przekazaniu, zostanie wyznaczony termin wizyty w urzędzie pracy, nie dłuższy niż siedem dni roboczych, by dostarczyć pozostałe niezbędne do rejestracji dokumenty.
Szczegółowe informacje >> Pre-rejestracja

 

Pełna rejestracja internetowa:

Aby skorzystać z pełnej rejestracji przez internet konieczne jest dodatkowo posiadanie np. bezpiecznego podpisu elektronicznego weryfikowanego certyfikatem, podpisu potwierdzonego profilem zaufanym elektronicznej platformy usług administracji publicznej albo podpisu osobistego weryfikowanego certyfikatem podpisu osobistego.
Szczegółowe informacje >> Pełna rejestracja elektroniczna


 LINK DO FORMULARZA REJESTRACJI ELEKTRONICZNEJ

 

Podstawa prawna:
Rozporządzenie Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 12 listopada 2012 r. w sprawie rejestracji bezrobotnych i poszukujących pracy (Dz. U. z 2012 r. poz. 1299)

Strona dodana przez: Agencja Interaktywna Hulio (2012-09-11 08:35:44)
Zredagowana przez: Grzegorz Surma (2014-10-23 15:16:42)

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pupmyszkow.pl/strona/rejestracja-przez-internet/54